Toptan Satış 

Toptan çelik takı fiyatlarımızı görebilmek ve alışveriş yapabilmek için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır. Ekip arkadaşlarımız en kısa sürede sizlerle iletişime geçecektir. Toptan çelik takı satış fiyatlarımız KDV’yi kapsamamaktadır. İlk toptan çelik takı siparişinizde belirli bir minimum sipariş miktarı şartımız vardır. Ancak amacımız, karşılıklı yarar sağlamak ve güven çerçevesinde, satış potansiyelinize bağlı olarak esnek davranmaktır. Ayrıca, sistemimiz dropshipping iş modeline uygun şekilde tasarlanmıştır. Bu konuda daha fazla bilgi almak veya işbirliği yapmak isterseniz, 0850 309 9667 numaralı telefon hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çelik takı toptan almak isteyen müşterilerimize 316L çelik takı, altın kaplama çelik takı ve kararmayan çelik takılar sunuyoruz. Kendi imalatımız olan bu ürünler, en yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Toptan çelik takı alımlarınızda doğrudan imalattan en uygun fiyatlarla faydalanabilirsiniz. Stainless steel takı toptan alımlarınız için her zaman yanınızdayız.

Ayrıca, XML bayiliğine uygun sistemimiz sayesinde e-ticaret siteniz için ürün veritabanımızı kolayca entegre edebilirsiniz. XML bayiliği hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.